קרן הישג קרן מלגות לחיילים בודדים משוחררים ENGLISH
FACEBOOK
מנהלה
תמונת השבוע
צרו קשר

"הישג בשבילי זה קהילה של אנשים מצליחים, שמוכוונים לתרומה לארץ. הישג אפשרה לי ללמוד את מה שרציתי, למצות את הפוטנציאל שהיה בי ולהגיע למקום שבו אני נמצא היום"

דן מזרסקי, בוגר מחזור 2010


גם לאחר סיום הלימודים, אנחנו רואים בכם, הבוגרים, חלק בלתי נפרד ממשפחת הישג. מועדון הבוגרים של הקרן קיים משנת 2008 ומדי שנה גדל עם הצטרפותם של בוגרים חדשים. הבוגרים הינם בעלי תואר ראשון, חלקם אף בעלי תואר שני במגוון תחומים.
מטרתו של מועדון הבוגרים הוא ליצור רשת קשרים מתמשכת (NETWORKING) בין הבוגרים ולהדק את הקשר עם קרן הישג. לטפח את עתידם המקצועי ולקדם מיזמים עסקיים, אינטלקטואלים וחברתיים משותפים.
הבוגרים שלנו מהווים מאגר של אנשים איכותיים, מוכשרים ובעלי פוטנציאל הצלחה גבוה מן הממוצע. הבוגרים מעורבים בחיי החברה הישראלית והם מקור גאווה של הקרן.

״הישגון״ - העיתון של בוגרי 2014

להורדת קובץ העיתון המלא לחץ כאן

הבוגרים שלנו

מאיה אפשטיין
בוגרת מחזור 2009

אני בוגרת האוניברסיטה העברית בירושלים משנת 2010 ויש לי תואר ראשון ביחסים בינלאומיים ותקשורת ועיתונאות. בשנת 2007, התחלתי לעבוד בארגון StandWithUs שעוסק בדיפלומטיה ציבורית וחינוך אודות ישראל. בין היתר תפקידיי בארגון הם: ריכוז ותיאום פעילות הארגון מול התקשורת ויח"צ לארגון, הכשרת משלחות של ישראלים הנוסעים לחו"ל, הכשרת סטודנטים ישראלים בתוכנית מנהיגות בדיפלומטיה ציבורית, ליווי של משלחות מחו"ל בארץ (החל מתגלית, סטודנטים, אמנים בינלאומיים, חברי פרלמנט ועוד) ועוד. כיום אני סטודנטית לתואר שני בניהול בהתמחות בייעוץ ארגוני בבי"הס למנהל עסקים רקנאטי באוניברסיטת תל אביב. התנדבתי בארגון צ.ב.ע (צערים בונים עתיד), צערים במרכז בירושלים, ארגון Onevoice ואני שופתה להקמת רשת בוגרים של קריית חינוך ותרבות ,דרור', התיכון בו למדתי.

עו"ד ניר דרור, משרד ברנע ושות' שבהרצליה פיתוח
בוגר מחזור 2009

התמחותי היא במשפט מסחרי, ובכלל זה, מיזוגים ורכישות, ייעוץ שוטף לחברות פרטיות, ניסוח הסכמים מסחריים לרבות הסכמי הפצה, הסכמי זכיינות והסכמי השקעה. הנני בוגר תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים ומלגאי מטעם קרן הישג. בנוסף לכך, השתתפתי בתכנית לימודים בין לאומית במשפט מסחרי מטעם ה - Center for Transnational Legal Studies בלונדון, העוסק בהיבטים השוואתיים ובין-לאומיים של דיני החברות.

גולן שי
בוגר מחזור 2009

סיימתי לימודים במכללת אורט בראודה כרמיאל בתואר הנדסת תעשייה וניהול בזכות קרן הישג. כיום, אני עובד בחברת "Flextronics" העולמית במחלקת אבטחת איכות מזה כשנה וחצי. התפקיד מאוד מאתגר וכולל עבודה מול מגוון רחב של תפקידים בתוך האירגון ומחוצה לו. עיקר ההתמחות הינו בתחום עולם המעגלים המודפסים (PCB).

שי הנדלמן
בוגרת מחזור 2010

בוגרת תואר ראשון ביחסים בינלאומיים (מסלול ראשי) ומזרח אסיה (מסלול משני במגמת סין) באוניברסיטה העברית. במהלך התואר עבדתי כמתאמת פעולות ומעקב בלשכתו של ראש העיר ירושלים, מר ניר ברקת. כרגע מתגוררת בבייג'ינג, ממשיכה את לימודי הסינית, עובדת כמנהלת האירועים של לשכת המסחר הישראלית ובמקביל במחלקת השיווק של קרדן-לנד (חברת בת של קרדן אן-וי).
אני מודה לקרן הישג אשר אפשרה לי לרכוש את השכלתי ואשר תומכת בי ובחבריי המלגאים בדרך לפיתוח הקריירה שבחרתי, בישראל.

כנסי בוגרים

בחזרה למעלה